fbpx

Podcast Surf Ustawki & Luźne Gadki posłuchasz na:

 

Odcinek #10 – FUERTEVENTURA – Co warto wiedzieć przed przyjazdem na wyspę?

W tym odcinku dowiecie się podstawowych informacji na temat mojego osobistego raju na ziemi, czyli wyspie Fuerteventura. Mówię o tym jak się dostać na wyspę, gdzie pływać, gdzie wypożyczyć sprzęt i wiele innych ciekawostek na temat wyspy. Myślę, że również ci, którzy nie pływają znajdą kilka cennych informacji dla siebie przygotowując się do podróży. Zapraszam do przesłuchania!

Wspomniany kod rabatowy o wartości 20% zniżki do sklepu www.henrypartners.pl to „ podcast „. Wpisz ten kod w koszyku a rabat naliczy się automatycznie – ważny do końca Września 2020.
Link do kremów: https://henrypartners.pl/kremy_w_sztyfcie
Link do butelek na wodę: https://henrypartners.pl/butelki-na-wode-esbit
Link co całego sklepu: https://henrypartners.pl/

More

Odcinek #09 – Podróż kamperem – o tym jak zacząć przygodę z caravaningiem opowiada Kasia Lutoborska

W dziewiątym odcinku razem z Kasią rozmawiamy o podróżowaniu camperem. W czasach zarazy wydaje się to być całkiem niezłą alternatywą, ale na pewno jest wiele różnic w stosunku do tradycyjnego przemieszczania się samolotem czy nawet autem. W czasie nagrania dyskutowaliśmy o różnych formach caravaningu, o tym co zabrać ze sobą czy też jak sobie radzić w trasie. Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak to jest w podróży kamperem to zapraszam do przesłuchania odcinka.

More

Odcinek #08 – Co i jak ćwiczyć, żeby być lepszym surferem? Gościem trener Bartosz Janiak.

W tym odcinku razem z Bartkiem rozmawialiśmy o tym jak przygotować się do sezonu, jakie ćwiczenia wykonywać, aby móc pływać dłużej i w jakie przyrządy do ćwiczeń warto się zapatrzyć podczas domowych ćwiczeń. Zapraszam do przesłuchania odcinka!
Jeśli po przesłuchaniu tego odcinka chcielibyście otrzymać darmowy plan treningowy przygotowany pod surfingu skontaktujcie się z Bartkiem – linki na dole.

More

Odcinek #07 – Deski SUP jak pływać i jak zacząć zabawę z falami, gościem Tomek Zamajski

Razem z Tomkiem rozmawiamy o różnych odmianach bardzo wszechstronnego i wbrew pozorom dość młodego sportu jakim jest Stand up Paddle. Mówimy o typach desek i ich zastosowaniu. Dowiecie się jak zacząć pływać na fali z SUPem oraz jaką deskę i wiosło wybrać aby nie przepłacić i żeby sprzęt służył jak najdłużej. Zapraszam do przesłuchania odcinka!

More

Odcinek #06 – Surfing Najczęściej Zadawane Pytania – Gość Przemek Kowalski 

Razem z Przemkiem staramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące surfingu. Wśród wielu pytań zadanych na grupie wyłowiliśmy te najciekawsze i zadawane na częściej. Między innymi posłuchacie o doświadczeniach w podróżach z deską, jak wysyłać deskę, czy rekiny są zagrożeniem i o kilku innych ciekawych zagadnieniach z surfingowego świata.

Q&A Wam się podoba i macie jakieś pytania to wrzucajcie je w komentarzach to nagramy dla Was kolejny odcinek za jakiś czas.

More

Odcinek #05 – Gdzie surfować na Pomorzu Zachodnim? Gościem Jan Sadowski

W tym odcinku razem z Jankiem Sadowskim rozmawialiśmy o tym gdzie pływać na zachodnim wybrzeżu naszego kraju. Dowiecie się, gdzie pojechać przy aktualnie panujących warunkach.

Rozmawialiśmy o spotach w takich miejscowościach jak:

More

Odcinek #04 – Pianki do sportów wodnych, jak dobrać idealną? Gościem Sylwia Bolda 

Odcinek przeznaczony najważniejszej części ubioru każdej osoby, która uprawia jakikolwiek sport wodny, czyli piance. Bez niej nie dało by się pływać w komfortowych warunkach, a szczególnie w Polsce. Sylwia Bolda, która na co dzień pracuje w największym sklepie ze sprzętem do sportów wodnych, czyli Hydrosferze opowiada jak wybrać odpowiednią piankę, czym różnią się pianki z poszczególnych półek cenowych i jak o nią dbać żeby służyła nam jak najdłużej. Jest to kolejny odcinek nagrany z ekspertem w danej dziedzinie przez co z pewnością dowiecie się czegoś nowego.

UWAGA! Dla tych co odsłuchają odcinek do końca Sylwia przygotowała niespodziankę!

More

Odcinek #03 – Jak uczyć się surfingu, gościem instruktor Krzysiek Sikora

W tym odcinku rozmawiam z doświadczonym instruktorem i współzałożycielem szkółki surfingowej Krzyśkiem Sikorą. Dowiecie się jak zostać lepszym surferem i co zrobić żeby być certyfikowanym instruktorem. Poruszyliśmy też temat olimpiady, zawodów, polskiego stowarzyszenia surfingu i kilka innych ciekawych zagadnień ze świata surfingu.

Zdecydowanie warto przesłuchać cały odcinek!

More

Odcinek #02 – Deska Surfingowa, jak wybrać? Gościem odcinka Adam Strybe

Wielkimi krokami zbliża się wiosna a to najlepszy czas na zmianę sprzętu albo zakup swojej pierwszej deski surfingowej. Razem z Adamem rozmawiamy o typach desek, o ich przeznaczeniu i odpowiadamy na pytanie czy istnieje deska idealna na Bałtyk.

More

Odcinek #01 – Surfing w okolicy Trójmiasta, gościem odcinka Filip Kilian

O tym, że w Polsce można surfować wiadomo nie od dzisiaj. W pierwszym odcinku podcastu rozmawiam z Filipem Kilianem jakie są i kiedy wybrać odpowiedni spot do pływania w okolicach Trójmiasta.

More

Odcinek #00 – Odcinek wprowadzający w nowy podcast o Surfingu

Odcinek zerowy o tym czego możecie spodziewać się w kolejnych odcinkach. Kilka słów od prowadzącego, o planach i celach na przyszłość związanych z podcastem.